Рішення Про надання гр. Шуляру В.А. в оренду нежитлових приміщень на вул. М.Коперника, 37.

Посилання на файл оригіналу: завантажити

Дата засідання: Засідання 10.10.2019

Результати голосування

Депутат Фракція Голос
Адамик Петро Михайлович Солідарність За
Батюк Маряна Володимирівна Свобода За
Береза Олег Ігорович Самопоміч За
Богун Орися Ярославівна Самопоміч За
Босаневич Любомир Олександрович УКРОП За
Вань Ігор Михайлович Громадянська позиція За
Василишин Олег Михайлович Самопоміч За
Веремчук Валерій Миколайович Народний контроль За
Ворко Тарас Ігорович Народний контроль За
Гвоздович Юлія Орестівна Українська галицька партія За
Гринда Іван Ярославович УКРОП За
Гринишин Володимир Іванович Свобода Відсутній
Грицевич Роман Євгенович Солідарність За
Гула Богдан Іванович УКРОП За
Гупало Тарас Євгенович Свобода За
Гутник Андріян Юрійович Свобода За
Давидович Любов Павлівна Самопоміч За
Данилків Мирослав Іванович Українська галицька партія За
Дворакевич Андрій Орестович Самопоміч За
Динік Оксана Вікторівна Самопоміч Відсутній
Дідух Михайло Олексійович Народний контроль За
Довжик Вікторія Вікторівна Самопоміч За
Доскіч Остап Юрійович Солідарність За
Дякович Ігор Володимирович Українська галицька партія Не Голосував
Забарило Анатолій Юрійович Громадянська позиція За
Зінкевич Ігор Володимирович УКРОП Не Голосував
Зубрицька Богданна Іванівна Самопоміч За
Іванів Тетяна Зиновіївна Самопоміч За
Іванців Роман Богданович Громадянська позиція Не Голосував
Івах Сергій Ярославович Солідарність Не Голосував
Карбовник Андрій Миколайович Свобода За
Кльофа Тарас Григорович Самопоміч Не Голосував
Козловський Григорій Петрович Солідарність Не Голосував
Коляда Максим Миколайович Самопоміч Не Голосував
Корончевський Ігор Євстахійович Самопоміч За
Крицак Володимир Миколайович Самопоміч За
Кужелюк Юрій Анатолійович Громадянська позиція За
Лопачак Маркіян Романович Свобода За
Мармуляк Анна Сергіївна Народний контроль Відсутній
Мельник Юрій Миколайович Самопоміч За
Моравецький Юрій Васильович Солідарність За
Оршак Ірина Богданівна Народний контроль За
Пак Уляна Ігорівна Солідарність За
Палідович Назар Орестович Громадянська позиція За
Паньків Христина Володимирівна Самопоміч За
Пасевич Олена Вікторівна Самопоміч За
Посипанко Ольга Іванівна Самопоміч За
Пундор Андрій Зіновійович Самопоміч За
Рікота Андрій Юрійович Свобода Не Голосував
Ропяк Володимир Юліянович Солідарність За
Рубай Оксана Андріївна Самопоміч За
Рудницький Іван Іванович Солідарність За
Садовий Андрій Іванович Самопоміч Відсутній
Свінціцький Віталій Казимирович Народний контроль За
Свіщов Віталій Олександрович Солідарність За
Сердюк Ірина Олексіївна Громадянська позиція Відсутній
Сорочкін Олег Вікторович Громадянська позиція Не Голосував
Стояновський Ігор Володимирович Самопоміч За
Телішевський Ігор Зіновійович УКРОП За
Федишин Роман Степанович Самопоміч Відсутній
Хомчин Юлія Володимирівна Самопоміч Не Голосував
Чолій Тарас Богданович Українська галицька партія Відсутній
Чунис Дмитро Федорович Свобода За
Шевців Андрій Володимирович Самопоміч За
Шмід Олег Едвардович Самопоміч За

Повернутися