Рішення Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок в обслуговуючому кооперативі “Садово-городнє товариство “Дружба-2011“ в урочищі Збоїща.

Посилання на файл оригіналу: завантажити

Дата засідання: Засідання 08.11.2018

Результати голосування

Депутат Фракція Голос
Адамик Петро Михайлович Солідарність За
Батюк Маряна Володимирівна Свобода Не Голосував
Береза Олег Ігорович Самопоміч За
Богун Орися Ярославівна Самопоміч Відсутній
Босаневич Любомир Олександрович УКРОП Не Голосував
Вань Ігор Михайлович Громадянська позиція За
Василишин Олег Михайлович Самопоміч Не Голосував
Веремчук Валерій Миколайович Народний контроль За
Ворко Тарас Ігорович Народний контроль Відсутній
Гвоздович Юлія Орестівна Українська галицька партія Утримався
Гринда Іван Ярославович УКРОП Не Голосував
Гринишин Володимир Іванович Свобода Не Голосував
Грицевич Роман Євгенович Солідарність За
Гула Богдан Іванович УКРОП Не Голосував
Гупало Тарас Євгенович Свобода Не Голосував
Гутник Андріян Юрійович Свобода Проти
Давидович Любов Павлівна Самопоміч Відсутній
Данилків Мирослав Іванович Українська галицька партія Утримався
Дворакевич Андрій Орестович Самопоміч Відсутній
Динік Оксана Вікторівна Самопоміч Відсутній
Дідух Михайло Олексійович Народний контроль За
Довжик Вікторія Вікторівна Самопоміч За
Доскіч Остап Юрійович Солідарність Не Голосував
Дякович Ігор Володимирович Українська галицька партія Утримався
Забарило Анатолій Юрійович Громадянська позиція За
Зінкевич Ігор Володимирович УКРОП Не Голосував
Зубрицька Богданна Іванівна Самопоміч Не Голосував
Іванів Тетяна Зиновіївна Самопоміч За
Іванців Роман Богданович Громадянська позиція Відсутній
Івах Сергій Ярославович Солідарність Не Голосував
Карбовник Андрій Миколайович Свобода Проти
Кльофа Тарас Григорович Самопоміч Не Голосував
Козловський Григорій Петрович Солідарність За
Коляда Максим Миколайович Самопоміч Не Голосував
Корончевський Ігор Євстахійович Самопоміч За
Крицак Володимир Миколайович Самопоміч За
Кужелюк Юрій Анатолійович Громадянська позиція За
Лопачак Маркіян Романович Свобода Відсутній
Мармуляк Анна Сергіївна Народний контроль Не Голосував
Мельник Юрій Миколайович Самопоміч За
Моравецький Юрій Васильович Солідарність За
Оршак Ірина Богданівна Народний контроль Відсутній
Пак Уляна Ігорівна Солідарність Утримався
Палідович Назар Орестович Громадянська позиція За
Паньків Христина Володимирівна Самопоміч Не Голосував
Пасевич Олена Вікторівна Самопоміч Утримався
Посипанко Ольга Іванівна Самопоміч Відсутній
Пундор Андрій Зіновійович Самопоміч Відсутній
Рікота Андрій Юрійович Свобода Не Голосував
Ропяк Володимир Юліянович Солідарність Утримався
Рубай Оксана Андріївна Самопоміч За
Рудницький Іван Іванович Солідарність За
Садовий Андрій Іванович Самопоміч Відсутній
Свінціцький Віталій Казимирович Народний контроль Утримався
Свіщов Віталій Олександрович Солідарність За
Сердюк Ірина Олексіївна Громадянська позиція За
Сорочкін Олег Вікторович Громадянська позиція За
Стояновський Ігор Володимирович Самопоміч За
Телішевський Ігор Зіновійович УКРОП Утримався
Федишин Роман Степанович Самопоміч Не Голосував
Хомчин Юлія Володимирівна Самопоміч Утримався
Чолій Тарас Богданович Українська галицька партія Не Голосував
Чунис Дмитро Федорович Свобода Не Голосував
Шевців Андрій Володимирович Самопоміч За
Шмід Олег Едвардович Самопоміч За

Повернутися