Рішення Про затвердження громадянам (членам обслуговуючого кооперативу “Садове товариство “Інкубаторна станція“) проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок на вул. Малоголосківській.

Посилання на файл оригіналу: завантажити

Дата засідання: Засідання 08.11.2018

Результати голосування

Депутат Фракція Голос
Адамик Петро Михайлович Солідарність За
Батюк Маряна Володимирівна Свобода За
Береза Олег Ігорович Самопоміч За
Богун Орися Ярославівна Самопоміч Відсутній
Босаневич Любомир Олександрович УКРОП Утримався
Вань Ігор Михайлович Громадянська позиція За
Василишин Олег Михайлович Самопоміч За
Веремчук Валерій Миколайович Народний контроль За
Ворко Тарас Ігорович Народний контроль Відсутній
Гвоздович Юлія Орестівна Українська галицька партія Проти
Гринда Іван Ярославович УКРОП За
Гринишин Володимир Іванович Свобода За
Грицевич Роман Євгенович Солідарність За
Гула Богдан Іванович УКРОП За
Гупало Тарас Євгенович Свобода За
Гутник Андріян Юрійович Свобода За
Давидович Любов Павлівна Самопоміч Відсутній
Данилків Мирослав Іванович Українська галицька партія Відсутній
Дворакевич Андрій Орестович Самопоміч Відсутній
Динік Оксана Вікторівна Самопоміч Відсутній
Дідух Михайло Олексійович Народний контроль За
Довжик Вікторія Вікторівна Самопоміч За
Доскіч Остап Юрійович Солідарність За
Дякович Ігор Володимирович Українська галицька партія Проти
Забарило Анатолій Юрійович Громадянська позиція За
Зінкевич Ігор Володимирович УКРОП Утримався
Зубрицька Богданна Іванівна Самопоміч За
Іванів Тетяна Зиновіївна Самопоміч Не Голосував
Іванців Роман Богданович Громадянська позиція Відсутній
Івах Сергій Ярославович Солідарність Не Голосував
Карбовник Андрій Миколайович Свобода За
Кльофа Тарас Григорович Самопоміч За
Козловський Григорій Петрович Солідарність За
Коляда Максим Миколайович Самопоміч Утримався
Корончевський Ігор Євстахійович Самопоміч За
Крицак Володимир Миколайович Самопоміч Утримався
Кужелюк Юрій Анатолійович Громадянська позиція За
Лопачак Маркіян Романович Свобода Відсутній
Мармуляк Анна Сергіївна Народний контроль За
Мельник Юрій Миколайович Самопоміч За
Моравецький Юрій Васильович Солідарність За
Оршак Ірина Богданівна Народний контроль Відсутній
Пак Уляна Ігорівна Солідарність За
Палідович Назар Орестович Громадянська позиція За
Паньків Христина Володимирівна Самопоміч Не Голосував
Пасевич Олена Вікторівна Самопоміч Не Голосував
Посипанко Ольга Іванівна Самопоміч Відсутній
Пундор Андрій Зіновійович Самопоміч Відсутній
Рікота Андрій Юрійович Свобода За
Ропяк Володимир Юліянович Солідарність За
Рубай Оксана Андріївна Самопоміч За
Рудницький Іван Іванович Солідарність За
Садовий Андрій Іванович Самопоміч Відсутній
Свінціцький Віталій Казимирович Народний контроль За
Свіщов Віталій Олександрович Солідарність За
Сердюк Ірина Олексіївна Громадянська позиція За
Сорочкін Олег Вікторович Громадянська позиція За
Стояновський Ігор Володимирович Самопоміч Не Голосував
Телішевський Ігор Зіновійович УКРОП Утримався
Федишин Роман Степанович Самопоміч Не Голосував
Хомчин Юлія Володимирівна Самопоміч Не Голосував
Чолій Тарас Богданович Українська галицька партія Не Голосував
Чунис Дмитро Федорович Свобода За
Шевців Андрій Володимирович Самопоміч За
Шмід Олег Едвардович Самопоміч За

Повернутися