Рішення Про передачу ОСББ “Любінська, 150“ теплових мереж на вул. Любінській, 150.

Посилання на файл оригіналу: завантажити

Дата засідання: Засідання 08.11.2018

Результати голосування

Депутат Фракція Голос
Адамик Петро Михайлович Солідарність За
Батюк Маряна Володимирівна Свобода За
Береза Олег Ігорович Самопоміч За
Богун Орися Ярославівна Самопоміч Відсутній
Босаневич Любомир Олександрович УКРОП За
Вань Ігор Михайлович Громадянська позиція За
Василишин Олег Михайлович Самопоміч За
Веремчук Валерій Миколайович Народний контроль За
Ворко Тарас Ігорович Народний контроль Відсутній
Гвоздович Юлія Орестівна Українська галицька партія За
Гринда Іван Ярославович УКРОП За
Гринишин Володимир Іванович Свобода За
Грицевич Роман Євгенович Солідарність За
Гула Богдан Іванович УКРОП За
Гупало Тарас Євгенович Свобода За
Гутник Андріян Юрійович Свобода За
Давидович Любов Павлівна Самопоміч Відсутній
Данилків Мирослав Іванович Українська галицька партія Не Голосував
Дворакевич Андрій Орестович Самопоміч Відсутній
Динік Оксана Вікторівна Самопоміч Відсутній
Дідух Михайло Олексійович Народний контроль За
Довжик Вікторія Вікторівна Самопоміч За
Доскіч Остап Юрійович Солідарність За
Дякович Ігор Володимирович Українська галицька партія За
Забарило Анатолій Юрійович Громадянська позиція За
Зінкевич Ігор Володимирович УКРОП За
Зубрицька Богданна Іванівна Самопоміч За
Іванів Тетяна Зиновіївна Самопоміч За
Іванців Роман Богданович Громадянська позиція За
Івах Сергій Ярославович Солідарність За
Карбовник Андрій Миколайович Свобода За
Кльофа Тарас Григорович Самопоміч За
Козловський Григорій Петрович Солідарність Не Голосував
Коляда Максим Миколайович Самопоміч За
Корончевський Ігор Євстахійович Самопоміч Не Голосував
Крицак Володимир Миколайович Самопоміч За
Кужелюк Юрій Анатолійович Громадянська позиція За
Лопачак Маркіян Романович Свобода Відсутній
Мармуляк Анна Сергіївна Народний контроль За
Мельник Юрій Миколайович Самопоміч За
Моравецький Юрій Васильович Солідарність За
Оршак Ірина Богданівна Народний контроль Відсутній
Пак Уляна Ігорівна Солідарність За
Палідович Назар Орестович Громадянська позиція За
Паньків Христина Володимирівна Самопоміч За
Пасевич Олена Вікторівна Самопоміч За
Посипанко Ольга Іванівна Самопоміч Відсутній
Пундор Андрій Зіновійович Самопоміч Відсутній
Рікота Андрій Юрійович Свобода За
Ропяк Володимир Юліянович Солідарність За
Рубай Оксана Андріївна Самопоміч За
Рудницький Іван Іванович Солідарність Не Голосував
Садовий Андрій Іванович Самопоміч Відсутній
Свінціцький Віталій Казимирович Народний контроль Не Голосував
Свіщов Віталій Олександрович Солідарність За
Сердюк Ірина Олексіївна Громадянська позиція За
Сорочкін Олег Вікторович Громадянська позиція За
Стояновський Ігор Володимирович Самопоміч Відсутній
Телішевський Ігор Зіновійович УКРОП Відсутній
Федишин Роман Степанович Самопоміч За
Хомчин Юлія Володимирівна Самопоміч Не Голосував
Чолій Тарас Богданович Українська галицька партія За
Чунис Дмитро Федорович Свобода Не Голосував
Шевців Андрій Володимирович Самопоміч За
Шмід Олег Едвардович Самопоміч За

Повернутися